Dobra hurtownia gastronomiczna oferuje szeroki asortyment, który stale się powiększa. Zespół powinna wyróżniać m.in. kompetencja, wieloletnie doświadczenie i umiejętność rozmowy z klientem, a ofertę duży wybór produktów. Sprawdź, dlaczego warto nawiązać współpracę ze sprawdzoną hurtownią, będącą długo na rynku.

Inwestycja w sprzęt to gwarancja jakości

Prowadzenie restauracji czy baru wymaga licznych, kosztownych inwestycji – trzeba zainwestować między innymi w sprzęty gastronomiczne. Przez cały czas producenci urządzeń zapewniają nowe rozwiązania i nowoczesne urządzenia. Nie da więc prowadzić lokalu, nie inwestując w zakup bardziej nowoczesnych sprzętów czy akcesoriów. Są one niezbędne załodze kuchennej, przyczynią się do oferowania wykwintnych potraw, przyrządzanych szybko i sprawnie.

Poprawne zaopatrzenie to połowa sukcesu

Każdy wie, że wyposażenie restauracji to bardzo duży wydatek – zarówno kuchennego zaplecza, jak i sali. Ale na ważnych sprzętach gastronomicznych – jak komora chłodnicza, piec czy solidne meble – nie warto oszczędzać. Kluczem do sukcesu jest staranne przygotowanie listy zakupów, wybór sprzętów dobrej jakości, które będą nam naprawdę potrzebne i usprawnią pracę całej załogi.

Hurtownia gastronomiczna – podstawowe zalety

W szerokim asortymencie, jaki zapewnia hurtownia gastronomiczna, znajdują się m.in. profesjonalne urządzenia i sprzęty oraz drobne akcesoria do gastronomii, m.in. restauracji, barów, kawiarni, sklepów, firm z zakresu cateringu i żywienia zbiorowego. Pracownicy hurtowni to zwykle specjaliści z dużym doświadczeniem – pomogą skompletować całe zapotrzebowanie na sprzęt. Będzie to między innymi piec, serie naczyń, wózki, termoboxy, meble ze stali nierdzewnej, urządzenia do mrożenia żywności (jak komora chłodnicza) czy przechowywania i transportu.

Zakupy w hurtowni gastronomicznej – także online

Zakupy można zrobić stacjonarnie, ale wiele osób coraz chętniej kompletuje to, co niezbędne, przez Internet. Cały proces zajmuje tylko kilka minut. Poza tym można poprosić o pomoc obsługę – telefonicznie lub mejlowo. Dobra hurtownia gastronomiczna, która już długo działa na rynku, oferuje kompleksową ofertę – można w niej zamówić cały niezbędny sprzęt do gastronomii zarówno nowy, jak i używany. Zakup wszystkiego w jednym miejscu to wygoda i tańszy transport.

Pozostaje jeszcze nawiązanie współpracy z dostawcami świeżych produktów oraz wyspecjalizowanymi dostawcami – są oni równie ważni, jak sprzęt oraz utalentowany zespół pracujący w kuchni.

Dodaj komentarz