torba męska

Mężczyźni bywają uparci. I to bardzo! Prawie każdy z nich deklaruje, że ma swoją ulubioną parę jeansów, ulubione bokserki lub ukochaną bluzę. I za nic w świecie nie chce jej wyrzucić, choć ta niejedno już przeżyła i wygląda raczej, jak znoszona do granic możliwości ścierka, niż modny ciuch.

Podobnie bywa zresztą z różnego typu gadżetami i dodatkami. Skórzany pasek, który jest poprzecierany właściwie w każdym miejscu lub torba, która pamięta jeszcze studenckie czasy – to norma. Kobiety zawzięcie walczą z tymi przyzwyczajeniami i stosują każdy możliwy chwyt, by mąż czy chłopak wreszcie się opamiętał i wymienił dodatek na nowy. 

Jeśli jednak wszystkie te próby okazują się bezowocne, trzeba posłużyć się bardziej przemyślaną strategią. Skupmy się więc na torbie na ramię, którą on zapewne uwielbia i nie zamierza z niej zrezygnować…

Możliwość pierwsza – przedstaw zalety, które dziś posiadają torby męskie na ramię 

Moda się zmienia, udoskonala i idzie do przodu. Skórzana torba kupiona 15 lat temu, dziś choć nadal pewnie użyteczna, powinna jednak być zastąpiona przez inny model. Naturalna skóra jest rzecz jasna trwała i mocna. Z pewnością bardzo ciężko też ją zniszczyć. Jednak nie chodzi o samą trwałość materiału, co o nowocześniejszy projekt wybranego modelu.

Współczesna oferta galanterii skórzanej proponuje męskie torby na ramię w wielu wydaniach. Po pierwsze, możemy zdecydować się na produkt elegancki i stworzony dla mężczyzn poważnych, gustownych i takich, którzy ponad wszystko cenią sobie wysmakowany design. Naturalna skóra z której stworzone są nowoczesne modele toreb dla mężczyzn, zapewnia im trwałość i praktyczność zarazem. Jeśli jednak nasz mąż woli nieco swobodniejsze kroje, może przebierać i w takich propozycjach. Torby vintage na przykład cechują się przecieraniami i stylistyką kreowaną na minione lata. Idealnie pasują do stylu casualowego, codziennego, a nawet sportowego. W zależności od stylu i potrzeb – skórzana torba męska może zatem przybierać różne formy. Od typowo eleganckich, aż po luzackie i  miejskie. 

skórzana torba męska

No i oczywiście sam fakt posiadania paska przy torbie. Oczywiście stary model też może go mieć, jednak te nowocześniejsze pozwalają na regulację i są wyprofilowane tak, że nosić je można przez ramię, jak i przez tors. Kiedy obydwie ręce są zajęte, drugie rozwiązanie jest bardzo pomocne. Noszenie torby wyłącznie przez ramię wymaga przecież jej podtrzymywania. Praktycznie cały czas trzeba też być czujnym, by nic nie zesunęło się nam niespodziewanie z barków.

Co więcej, torby męskie do pracy mogą dziś przybierać formę dostosowaną do przenoszenia przy sobie sprzętu. Torba na laptopa jest specjalnie usztywniona, dlatego komputer jest w niej bezpieczny i można być pewnym, że nic mu nie grozi. Nawet wtedy, gdy zabieramy taki pakunek na przejażdżkę rowerem czy wówczas, gdy poruszamy się zatłoczoną komunikacją miejską. 

Możliwość druga – pokaż mu zdjęcia, które przedstawiają najmodniejsze torby męskie skórzane

Jeśli rozmowa i wskazanie wszystkich najważniejszych cech nowoczesnych toreb dla mężczyzn, nic nie pomoże – czas na kolejny krok. By go zrealizować trzeba poprosić męża lub chłopaka o moment skupienia przed ekranem komputera. Włączając odpowiednią stronę, która prezentuje oferty najlepszych sklepów z galanterią skórzaną, musimy pokazać mu zdjęcia najpiękniejszych modeli toreb.

Mężczyźni, to w końcu wzrokowcy. Czasami muszą coś zobaczyć na własne oczy, by przekonać się, że tego właśnie chcą i właśnie to jest im na daną chwilę potrzebne. A jak wiadomo, torby męskie ze skóry prezentują się fantastyczne zarówno na żywo, jak i na zdjęciach. Przeglądając kolejne fotografie i czytając wszystkie szczegóły na temat danych propozycji, prędzej czy później każdy w końcu skusiłby się na zakup.

Możliwość trzecia – kup mu nową torbę w prezencie

To już oczywiście ostateczność. Jeśli kompletnie nic go nie rusza i jest przekonany, że stara torba jeszcze długo mu posłuży, musisz wziąć sprawy we własne ręce. Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia, jego urodziny, imieniny lub Dzień Chłopaka, to idealna okazja do tego, by taką decyzję w końcu podjąć. 

Niektóre modele toreb w zakupie pakowane są do eleganckich pudełek. To dodatkowy plus. Taki prezent wygląda jeszcze estetyczniej, niż gdybyśmy pakowały go samodzielnie. Poza tym, do kompletu możemy dokupić drobny dodatek. Tak, by mąż docenił nasz gest i starania jeszcze bardziej.

torba męska

Do wyboru pozostaje ciekawy, skórzany pasek, etui na klucze lub po prostu męski portfel. Ten ostatni najlepiej kupić w tak zwanej wersji slim. Slim walet, a więc cienki portfel to ostatnio prawdziwy hit. Mieści się w praktycznie każdej kieszeni, nie odznacza się w niej i jest naprawdę na topie. Panowie go wręcz pokochali i porzucili stare, grube portmonetki na rzecz nowoczesnego designu i minimalistycznej formy.

Odpowiedni zestaw skórzanych dodatków z pewnością przekona męża. Kiedy pod choinką rozpakuje taki upominek, nie będzie miał już wyboru… 

Dodaj komentarz