lifting bez skalpela

HIFU

Super skuteczny lifting bez skalpela przy pomocy ultradźwięków.

Skuteczny lifting nie musi już oznaczać bolesnej operacji i długiej rekonwalescencji. Nowoczesna medycyna estetyczna oferuje bezinwazyjne i w pełni bezpieczne sposoby na odmłodzenie, których efekty Cię zachwycą. Ujędrnisz i wzmocnisz skórę, poprawisz jej napięcie, zlikwidujesz zmarszczki i wymodelujesz owal twarzy, bez poddawania się ryzykownemu zabiegowi w narkozie.

Zabieg Thermage CPT

Jest to lifting skóry twarzy przy wykorzystaniu fal radiowych. Lekarz przeprowadzający zabieg nakłada na twarz specjalną siatkę, ułatwiającą bardzo precyzyjne prowadzenie po skórze aparatu emitującego fale radiowe. Specjalista przesuwa głowicę specjalnego aparatu po skórze, a fale radiowe wnikają w nią i powodują silne nagrzewanie się głębszych warstw skóry, co stymuluje powstawanie nowych komórek. Co prawda zabieg ten jest nieinwazyjny (nie dochodzi podczas niego do przerwania ciągłości skóry) jednak może, być bolesny oraz powodować pojawienie się obrzęku na twarzy. Cały zabieg, w zależności od zakresu, trwa od 30 do 90 minut. Po zakończeniu liftingu lekarz nakład na skórę chłodzący i łagodzący obrzęk żel. Nieprzyjemne objawy znikają całkowicie w ciągu kilku dni, spektakularne efektu zabiegu utrzymują się aż do kilku lat. Ten zabieg pozwoli Ci nie tylko odmłodzić twarz, ale również ujędrnić szyję.

Ulthera – odmładzające ultradźwięki

Trwale napinający skórę bezinwazyjny lifting Ulthera, wykorzystuje dobroczynne działanie ultradźwięków. Podczas zabiegu lekarz wykonuje głowicą aparatu precyzyjne strzały ultradźwiękowe docierające w głąb tkanek. Ultradźwięki obkurczają i uszkadzają włókna kolagenowe, tym samym stymulując wytwarzanie nowego mocnego kolagenu. Skutkuje to zwiększeniem sprężystości i jędrności skóry. Zabieg trwa od 20 do 45 minut, a jego efekty utrzymują się przez rok.

Dzięki zabiegom bezinwazyjnego liftingu skóra odzyskuje ładne napięcie, elastyczność i jędrność, z zachowaniem naturalnego wyglądu. Nie grozi nam efekt maski. Po wykonanym liftingu warto zasięgnąć porady dermatologa lub doświadczonego kosmetologa, w jaki sposób pielęgnować cerę, aby jak najdłużej zachować odmłodzony wygląd. Stosowanie wzmacniających kremów i ampułek na dzień i na noc oraz specjalne masaże twarzy, pomogą zachować ładny owal twarzy i uniknąć pojawienia się nowych zmarszczek.

Warto sprawdzić również urządzenie HIFUurządzenie V-Max Hifu to urządzenie pozwalające na niechirurgiczny lifting twarzy, poprawia elastyczność i spójność skóry, wygładza zmarszczki oraz poprawia owal twarzy.

Dodaj komentarz